Asami

Harrojeni për baldness dhe të shpëtoj nga problemet në kokën tuaj!

Baldness model mashkull është një problem i rëndësishëm që përkthehet në një gjendje emocionale. Për fat të keq, predispozita gjenetike shkakton që flokët me moshë fillojnë të bien. Edhe nëse babai juaj nuk e ka këtë problem, ju mund të filloni të humbni flokët sepse mund të bien për arsye të ndryshme. Shpesh, përmenden efektet e dëmshme të mjedisit, kujdes të papërshtatshëm, situata stresuese, numër i ulët i gjakut në lëkurën e kokës, si dhe balanca imunitare e dëmtuar. Deri tani, zgjidhja ishte vetëm një transplant ose mesoterapia e dhimbshme e gjilpërës, dhe siç dihet se këto trajtime nuk janë të mjaftueshme që ato të jenë të dhimbshme, ata ende nuk kanë efektshmëri të lartë. Ekspertët kanë arritur të krijojnë një përgatitje unike që lufton edhe baldness androgenic! Asami është një formulë inovative. Gjeni se si funksionon dhe çfarë rezultatesh do të vëreni si rezultat i trajtimit me këtë produkt.
Lexo më shumë

Si funksionon Asami?

Funksionimi i Asamit është kryesisht për shkak të BIOKOMPLEKS URTIC DIOICA. Përbërës kryesor këtu është hithër, dhe substancat shtesë janë: kallamishte, xhensen vërtetë, vaj pluhur. Hithra thumbuese pengon prodhimin e dihydrotestosterone, hormon përgjegjës për alopecia androgjenetike. Asami ofron flokët me shumë komponime të vlefshme, vitamina dhe minerale. Formula e pasuruar gjithashtu ndihmon në rikthimin e strukturës së dobët dhe të dëmtuar të flokëve. Produkti ka një efekt pozitiv në shëndetin e follicles flokëve. Ata rriten flokët prej tyre, prandaj është shumë e rëndësishme. Asami ka një efekt ushqyese në flokë, forcon llamba e tyre, duke i dhënë një rrënjë solide të flokëve të vetme. Ndihmon në zvogëlimin e humbjes së flokëve. Mbështet rritjen e flokëve dhe siguron shëndet dhe shkëlqim. Përgatitja gjithashtu mbulon kokën. Lëkura merr hydration optimale, në sajë të cilën zbokth zhduket nga sipërfaqja e saj. Përveç kësaj, aktiviteti i tepërt i gjëndrave dhjamore është i kufizuar. Përgatitja fokusohet në përmirësimin e mikrocirkulacionit të lëkurës në mënyrë që folikulat e flokëve të mund të ushqehen në mënyrë solide.
Lexo më shumë

Përfitimet e përdorimit të Asamit

Blej Asami dhe të gëzojnë një hairstyle të re pa zbokth dhe probleme të tjera në mendjen tuaj! Përfitimet kryesore të përdorimit të këtij produkti janë:

besim

Përgatitja punon, sigurisht, në flokë, por falë atyre, shumëllojshmëria e tyre do t'ju bëjë të ndiheni më të sigurt. Ëndrrat e hairstyle perfekte do te plotesohen.

Rritja e flokëve të reja

Falë trajtimit sistematik me Asamin, do të vëreni shpejt të ashtuquajturat qime të foshnjës ose thjesht flokë të vegjël, të cilat me kohë do të rriten më të trasha dhe të forta.

Eliminimi i problemeve të kokës

Produkti punon jo vetëm në zonën e flokëve. Ajo kryesisht kujdeset për kokën për të rivendosur shëndetin e saj. Lufton acarim, zbokth dhe madje edhe infeksione kërpudhore. Përveç kësaj, produkti është efektiv në flokët me vaj dhe kokës.

Forconi flokët nga llamba deri në fund

Përbërësit e Asamit forcojnë flokët, ndihmojnë ata të trashen. Struktura e flokeve merr ndërtues të ngurta. Faza e rritjes së flokëve zgjatet, falë të cilave numri i vila të shëndetshme është vazhdimisht në rritje.

Formula natyrore

Asami nuk irriton lëkurën edhe delikate. I përshtatshëm për lloje të ndryshme të lëkurës. Ajo përmban BIOCOMPLEX Urtica dioica natyrore, e cila punon në mënyrë efikase, por në mënyrë të sigurt. Përgatitja nuk përmban konservues të dëmshëm.

përdorim

Asami është i dedikuar për njerëzit që luftojnë me probleme të baldness, si dhe Sëmundjet e kokës, të tilla si zbokth, seborrhea ose acarim. Formula është zhvilluar veçanërisht për meshkujt dhe plotësisht merr parasysh nevojat e meshkujve. Përgatitja ka një formë të lëngshme të mbyllur në një atomizues të përshtatshëm, i cili pa dyshim lehtëson përdorimin e produktit. Asami është një përmbajtje e lartë e përbërësve natyralë. Aplikoni zgjidhjen vetëm 2-3 herë në javë në zonën e prekur. Mos harroni të lani kokën menjëherë pas aplikimit. Produkti duhet të aplikohet nga psikika dhe pastaj të massaged në kokës. Asami është një serum unik, duke përdorur substanca aktive, kështu që ju nuk duhet të shqetësoheni për efektet negative.
Lexo më shumë

Opinionet dhe efektet

Asami është një përgatitje e njohur gjerësisht jashtë vendit, ku u bë bestseller. Në Poloni, ende nuk ka komente, pasi ka qenë në dispozicion për një kohë të shkurtër. Shumë blogerë të huaj shkruajnë për Asamin, të cilët publikojnë fotot para dhe pas trajtimit. Ju mund të shihni ndryshime të habitshme në to. Flokët janë shumë më tepër, duken të shëndetshme dhe të bukura. Produkti është testuar në mënyrë klinike dhe është gjetur të jetë shumë efektiv. Specialistët tregojnë se kjo është një përgatitje unike për shkak të përbërësve më aktivë natyralë më të mirë.
lexoni të gjitha komentet
Online: Mbetur: artet
Vëmendje! Promovim për ju Asami vetëm nga
blej tani